0 položky - 0 Kč
info@babyotisk.cz telefon+420 602 264 143

O nás

O firmě

Naše firma existuje od roku 2008 a zabývá se především tím, že chce pomoci svým klientům zprostředkovávat uchování zážitků, vzpomínek, radostí...z výjimečných okamžiků života. Tyto vzpomínky pomáháme zachytit díky originálním výrobkům pod značkou Baby otisk®.

Jsme prvním českým výrobcem na trhu a všechny naše výrobky jsou atestované Státním zdravotním ústavem pro děti od 0 let. V budoucnosti se chceme zaměřit nejen na svět dětí, ale také na zachycení důležitých okamžiků celé rodiny. Jsme firma, která má opravdový zájem o své klienty. Nenabízí pouze produkt, ale také životní styl, design, rady, tipy, novinky, zajímavosti.

Jsme firma založena na lidech a pro lidi. Neustále se vyvíjíme a jdeme s dobou. V jednoduchosti je krása, a proto se snažíme být ostatním srozumitelní a jasní. Máme rádi naši planetu, a proto klademe důraz také na ekologii.Snažíme se odlišit od konkurence osobním přístupem a maximální péčí o klienta od prvního kontaktu, dále kreativitou a jednoduchostí. Našim klientům se snažíme přinést vždy něco navíc.

Působíme v celé ČR a na Slovensku. Sídlo firmy je v Oldřichovicích u Třince, kde se nachází kancelář a sklad.Nejvyšší prioritou je pro nás spokojený zákazník. Děláme vše proto, abychom Vás potěšili a aby jste z nákupu měli vždy radost. Snažíme se předvídat Vaše přání a vyhovět Vašim požadavkům. Tak jak děti rostou, tak i my se vyvíjíme a chystáme další výrobky.

O produktech BABY OTISK®

Výrobky BABY OTISK® do hezké plechové krabičky nebo dřevěných rámečků slouží k vytvoření otisku ručičky nebo nožičky dítěte. - dárek, který nezklame- vzpomínka, která nevyprchá- okamžik, který zůstane uchován

Výhody výrobku Baby Otisk:

- první český výrobce na trhu

- výrobky jsou atestované Státní zdravotním ústavem pro děti od 0 let

- hypoalergenní hmota

- snadná použitelnost

- možnost připravit více otisků z jedné sady

- kvalitní dřevěné rámečky - ručně malované dřevěné rámky

- barevné varianty pro holčičky nebo chlapce

- barevné pasparty pro holčičku nebo chlapce v jednom balení

- levná doprava