0 položky - 0 Kč
info@babyotisk.cz telefon+420 602 264 143

BABY OTISK – Sada pro otisk s trojrámem – barva přírodní

Mimořádný trojrámek z kvalitního přírodního dřeva stylově doplní každý interiér. Skvělý způsob k uchování otisku ručičky i nožičky dítěte nebo otisků sourozenců. Perfektní jako dárek, který nezklame.

Velikost rámku: 52x26
Velikost fotografie: 13x18
Materiál: dřevo
Barva:
749 Kč
cena včetně DPH
619 Kč bez DPH
Skladem

Baby Otisk trojrámeček je ideálním dárkem, kterým potěšíte všechny novopečené maminky, prarodiče, či rodinné známé. Baby Otisk trojrámek se stane skvělou volbou, jak pro vytvoření otisku u toho nejmenšího děťátka, tak i pro zhotovení otisku většího dítěte. Vytvořený otisk se stane nejen nezapomenutelnou vzpomínkou na vaše dítě, ale i stylovým doplňkem, který dodá originalitu každému interiéru. Nádherný precizně zpracovaný přírodní trojrámek s prostorem na otisk ručky i nožky a také na fotografii vašeho děťátka. Uchovejte si otisk nového přírustu v rodině. Jednoduché, snadné a bezpečné vyhotovení otisku je zaručeno.

Výrobek obsahuje:

přírodní trojrámek,

hmotu,

lepidlo,

návod k použití.

Postup k provedení otisku:

K provedení otisku je dále potřeba mikrotenový sáček, váleček a nůž. Po použití váleček a nůž řádně umyjeme. Aby se dítěti hmota na ručičku nebo nožičku nelepila, potřeme dítěti končetinu dětským olejíčkem. Po provedení otisku pokožku dítěte, která přišla do styku s hmotou umyjeme mýdlem a opláchneme vodou. Zabráníme dítěti, aby v průběhu provádění otisku dávalo končetinu, která přišla do styku s hmotou do pusy. Příprava a provedení otisku Hmotu navlhčenými dlaněmi asi 30 sekund prohněteme. Následně položíme na sáček a rozválíme válečkem na tloušťku cca min 5mm. Dítěti potřeme ručičku nebo nožičku dětským olejíčkem a provedeme vlastní otisk. Pokud se otisk nezdaří napoprvé, hmotu znovu prohněteme a celý postup opakujeme. Potom hmotu ořežeme do požadovaného tvaru a ponecháme 48h zvolna vysychat při pokojové teplotě (ne na slunci, či topení). Zbylou hmotu dáme do PE (polyetylenového) sáčku ne mikrotenového. Případné vzhledové vady vyschlého otisku lze zahladit přetažením prasklinek čerstvou hmotou a navlhčenými prsty. Po uplynutí doby otisk nalepíme do rámečku a necháme vyschnout na dobře větratelném místě 24h. Po vyschnutí lze povrch otisku různými způsoby barvit a lakovat pomocí temperových nebo akrylových barev . Hmotu lze z rukou odstranit běžným umytím. Hmotu chraňte před sálavým teplem topných těles a slunečním zářením. Hmota je zdravotně nezávadná. Pak již rámeček můžeme pověsit v dětském pokoji. Výrobek je zdravotně nezávadný. Je testovaný Státní zdravotnickým ústavem. (SZÚ) Chráněno Úřadem průmyslového vlastnictví.